Najlepšie online kasína a Promo akcie na Slovensku v roku 2020!

Top hry a prebiehajúce súťaže!

10/10

Na Slovenskú scénu sa dostali licencie na prevádzkovanie online kasína pre širšiu konkurenciu. Toho sa chytili aj všetky stávkové kancelárie a nenechali na seba dlho čakať. Spustenie online kasín naozaj zasiahlo každú väčšiu tradičnú stávkovú kanceláriu so športovými stávkami na Slovensku, no odteraz je v ponuke i hra v kasíne. 

Nám sa podarilo vyskúšať si hru za vlastné i hry s bonusom v kasíne u každého prevádzkovateľa a pripravili sme pre Vás rebríček top kasín, v ktorých sme mali možnosť roztočiť slotové valce!

Prinášame Vám prehľad aktuálne prebiehajúcich súťaží v Slovenských Online kasínach!

Tento týždeň prináša kasíno Doxxbet turnaj Apollo, v ktorom sa prerozdelí 2000€ pre najlepších 50 hráčov! (Turnaj začína od 6. augusta do 13. augusta)

Zapojiť sa do Apollo turnaja je veľmi jednoduché. Zbieraj body každý deň. 50 hráčom, ktorí hrali hry od spoločnosti Apollo v Rio online kasíne zo skupiny Apollo hry na záložke Rio a v priebehu 24 hodín daného dňa vsadili najviac peňazí, dostanú od 1 do 50 bodov. Viac peňazí stavíš, viac bodov denne získaš.

Viac informácií nájdete na stránkach Doxxbetu, prajeme veľa šťastia!

Prvý platformový jackpot na Slovensku !

Synottip Vám prináša absolútnu novinku na trhu: platformový jackpot s tromi úrovňami. Od dnešného dňa v každej valcovej hre hráte o 3 jackpoty:   GOLD SILVER BRONZE
To znamená, že od dnes každé Vaše nasledujúce pretočenie môže znamenať okrem štandardnej výhry aj extra odmenu v podobe akumulovanej sumy v jednotlivých jackpotoch. Či už hráte hry od Synot Games, Kajot Games, alebo iné Jackpoty padaju všade. Budete prekvapení, ako často jackpoty padajú! Zahrajte si sloty a užite si zábavu a adrenalín v kasíne Synottip. Jackpoty GOLD, SILVER a BRONZE Vás môžu zasiahnuť kedykoľvek. 

Nekončiaca zábava a pestrá ponuka hier!

Top 5 kasín na Slovensku

10.0
10/10

Niké spustilo kasíno na najvyššej úrovni a určite poskytuje servis, ktorý si obľúbi úplne každý. Krásna grafika a pestrosť hier vyniká oproti konkurencii. Hru si užijete naplno a k tomu máte šance na vysoké výhry a k tomu aj Denný Jackpot je MEGA atraktívni a padá naozaj každý deň! (zvyčajne ku koncu dňa) Všetky hry sú podporené softvérom Red Tiger a za nás môžem povedať, že sme si zahrali parádne.

Najobľúbenejšia hra Bonuskingu: TREASURE MINE

0
MEGA JACKPOT
0
DAILY drop

50 spinov zadarmo, Denné turnaje, Denný JackPot až do 20 000€

9.0
9/10

Synottip kasíno pripravilo pre svojich klientov program na celý týždeň a ten sa začína ako

VITAMÍNOVÉ PONDELKY

za hru v ovocných slotoch získate až 20 free spinov. Podmienky – Respin Joker, Fruit Awards alebo Fruits n Fire za 100 EUR a viac a získaj odmenu 20 free spinov (0,2€/spin).

Promo na zvyšok týždňa

UTORKOVÁ SLOTMÁNIA

Zahraj si kedykoľvek počas dňa hru Joker 27 Plus a Puppet Show a v prípade, že sa Ti nebude dariť, získaš naspäť 20% z prehratých peňazí (kladný rozdiel zo Stávky-Výhry)

FRUITI STREDA

Zahraj si kedykoľvek počas dňa hru Fruiti, Fruiti X, Fruiti XL, Fruiti XX aspoň za 100 EUR..

Top 10 hráčov za daný deň bude odmenených. Poradie hráčov bude určené na základe hodnoty prijatých stávok.

 

KLASICKÝ ŠTVRTOK S RULETOU A BLACKJACKOM

Zahraj si kedykoľvek počas dňa hru Roulette Platinum, Roulette Platinum VIP, Roulette Diamonds, Roulette Diamonds VIP, Roulette Ultimate, Roulette Ultimate VIP alebo Blackjack Mania a v prípade, že sa Ti nebude dariť, získaš naspäť 20% z prehratých peňazí (kladný rozdiel zo Stávky-Výhry).

PIATKOVÝ LOV

Zahraj si kedykoľvek počas dňa hru Corsair Queen za 100 EUR a viac a získaj odmenu 50 free spinov (0,2€/spin)

Výhra z Free spinov sa Ti pripíše na Tvoje peňažné konto.

Bonus je využiteľný v hre Firebird Double 27.

Bonus bude pripísaný ihneď po splnení podmienok.

Bonus je možné využiť do 21.6.2020 (vrátane)

Šťastná sobota

Zahraj si kedykoľvek počas dňa hry Lucky Pot, Lucky Elements alebo 8 Flowers za 100 EUR a viac a získaj odmenu 60 free spinov (0,2€/spin) Výhra z Free spinov sa Ti pripíše na Tvoje peňažné konto. Bonus je využiteľný v hre Alchemists Gold. Bonus bude pripísaný ihneď po splnení podmienok. Bonus je možné využiť do 9.11.2020 (vrátane)  

Nedeľa s Kajot games

Zahraj si kedykoľvek počas dňa hru Multi Diamonds 81 a Alchemy aspoň za 50 EUR a pripíšeme Ti 200 benefit bodov. Body Ti budú pripísané ihneď po splnení podmienok na Tvoje bodové konto. Na odštartovanie má každý nový hráč nárok na vstupný bonus v hodnote 100% prvého vkladu až do 1 500 EUR Podmienky bonusu
Po uskutočnení vkladu musíš v online kasíne zahrať aspoň za 30 násobok hodnoty bonusu, aby si splnil podmienky získania. Jednotlivé typy hier sa zarátavajú do plnenia podľa nasledovného kľúča:
Valcové hry (Sloty) 100%
Ruleta 20%
BlackJack 10%
V praxi to znamená, že keď hráš o bonus 100 EUR, tak na valcových hrách musíš zahrať za 3 000 EUR, aby si bonus získal, na rulete za 15 000 EUR a BlackJack za 30 000 EUR. K dispozícii až 640 free spinov Free spiny (voľné pretočenia) sa priraďujú ku hráčovi podľa zadaného PROMO kódu pri prvom vklade na S-konto.  Free spiny sa aktivujú len so správnym PROMO kódom. Preto si vyber platný PROMO kód podľa toho, akú výšku bude mať prvý vklad na Tvoj účet podľa nasledujúcej tabuľky:
Výška vkladu (EUR) Free spiny (0,1€/spin) PROMO kód
50 – 300 80 bonus80
301 – 600 200 bonus200
601 – 900 340 bonus340
901 – 1200 500 bonus500
> 1201 640 bonus640
Free spiny hráč získa po pripísaní piatej časti 100 % Vstupného bonusu. Free spiny budú k dispozícii v hre Hell Mania. Prvých 50 pretočení úplne bez rizika
  • Prvých 50 pretočení bez rizika sa aktivuje automaticky po dokončení registrácie.
  • Ak je Váš prvý vklad 10€ po 50 pretočeniach vo výške 0,20 € hráč získa 10 € bez ohľadu na to, či vyhráte alebo nie.
8.7
8.7/10

Doxxbet svojou ponukou a dizajnom upúta pozornosť každého hráča. Okrem vstupného bonusu, sa môžete zapojiť v Doxxbete aj do turnaja o 3000€

8.0
8/10

Fortuna vo svojom štýlovom dizajnovom kasíne ponúka 30 spinov zadarmo, a vstupné bonusy za 250€ až 1000€. Trošku nám chyba kasínový program, a možnosť turnajov.

Tipsport
5.0
5/10

Tipsport potrebuje zapracovať na svojom kasíne, pridať vačsie množstvo hier, zlepšiť dizajn, zapracovať na možnosti výhry Jackpotu. Možno to vyžaduje čas kým sa dotiahne na svojich konkurentov. Napriek tomu majú nový i starý hráči nárok na 1000€ vstupný bonus!

Dôvody pre nižší rating