Najlepšie stávkové kancelárie na Slovensku v roku 2020

Najväčšie stávkové kancelárie na Slovensku

Na Slovensku sa nachádza 5 veľkých a niekoľko menších kancelárií, kde si máte možnosť staviť. My sme pre Vás spravili zoznam tých najznámejších a ohodnotili sme ich na základe vlastných skúsenosti. Pusti sa do tipovania s nami, držíme Vám palce!

Prehľad top kancelárií

8.7
8.7/10
8.6
8.6/10
Kurzové tipovanie a kurzové stávky!

Online metóda Vkladu

8.6
8.6/10
Kurzové tipovanie a kurzové stávky Online. Využite bohaté možnosti od Tiposportu!

Najnovšie informácie a Promo akcie v Slovenských kanceláriach!

Kancelária Doxxbet uvádza bonus pre tipujúcich a fanúšikov futbalu. Promo s titulom “Futbal je späť” privíta Doxxbet klientov s bonusom do 50€ pre každého!

Stačí, ak za deň pretipuješ 10 € na tiketoch, ktoré obsahujú minimálne 5 udalostí a celkový kurz tiketu je 5 a viac. Získaš od Doxxbetu voľnú stávku v hodnote 5 €.

Voľná stávka sa pridelí automaticky do 24 hod. po splnení podmienok a má platnosť 14 dní od jej pripísania. Získať tento bonus a otvoriť si účet môžete v Kancelárií Doxxbet aj na Bonusking.sk cez náš odkaz tu!

Prajeme Vám veľa šťastia!

Severné Írsko vs Slovensko

Viaceré kancelárie upriamujú pozornosť Slovákov na zápas Severné Írsko proti Slovensku. Bonusking.sk obdržal túto informáciu a preto sme dali dokopy všetky dostupné promo akcie na jednom mieste! Tipnite si aj vy hoc aj vo forme voľnej stávky a vychutnajte si toto futbalové stretnutie!

Novinka aká sa len tak nevidí, Doxxbet prišiel s novinkou na trhu. Bet Builder Ti umožní vytvoriť kombo tiket aký inde nie je možné! S Doxxbetom si teraz môžeš vytvoriť kombo tiket vrámci jedného zápasu. A teda, ak si stavíš na víťaza zápasu a chceš pridať na tiket aj stávku na počet gólov v tom istom zápase s Doxxbetom odteraz môžeš!

Bet Builder DOXXbet